Začněme teď

Někdy příliš přemýšlíme, než se do něčeho pustíme – stihnu to? Má to zrovna teď cenu? Je jedno, jestli jde o úklid, vyřízení čekající pošty nebo cokoli jiného, co dlouho odkládáme. Občas přemýšlíme tak dlouho, až se nám už do ničeho nechce.

Přitom stačí, když se do toho pustíme hned, bez přemýšlení a prostě se necháme unášet tím, co právě děláme. Budeme překvapeni, co všechno stihneme, kam až dojdeme, když „odpojíme“ mozek a budeme prostě jenom chvíli plynout.

Jako když se dítě plně ponoří do hry. Flow.

Je jedno, jestli máme na začátku 10 minut nebo celý den. Naším cílem není lámat rekordy, jenom se kousek po kousku, ve svém čase, někam posouvat.

 

S láskou

Vaše Lenka z Umění úklidu. Já to ♥!

PS: Jak to funguje v praxi, jsem popsala v mém článku „3x účinnější úklid? Zkuste se ponořit.“ o dva blogy dál – skočit rovnou na něj můžete ZDE>>>

www.umeniuklidu.cz

info@umeniuklidu.cz

 

 

 

Lenka Tupcová (www.umeniuklidu.cz) tak miluje umění (ú)klidu, že si vymyslela tento projekt, aby se o svoje nadšení podělila s ostatními.

Stáhněte si zdarma můj e-book, kde se dozvíte víc:

 

Lze úklidem získat čas, peníze a lepší život?

e-book umění úklidu

Zdá se Vám, že jste zavaleni zbytečnostmi a nestíháte uklízet? Že úklid je těžká dřina, do které se Vám nechce?

Ukážu Vám, že úklid může být jednoduchý a zábavný! V prvním dílu Vás naučím dívat se na úklid jiným pohledem a začne Vás to bavit, slibuji.

V druhém dílu se do toho pustíme - uklidíme JEDNOU A DOST! A začnou se dít věci...