Věčně čisté auto? Stačí 3 minuty…

čisté auto za 3 minuty

Trápí Vás neuklizený interiér Vašeho auta? A odvážíte děti ze školy nebo z kroužků a zlobí Vás, že na ně musíte pořád čekat?

A jak tyto dvě věci spolu vůbec souvisí? Ukážu Vám, jak lze tento čas EFEKTIVNĚ využít.

Taky jsem kdysi úklid auta (od drobků, obalů od žvýkaček a jiných přilepených bonbonů) odkládala tak dlouho, až už bylo málem pozdě a ruce se mi lepily k volantu.

Dnes už v autě vozím balíčky vlhčených ubrousků učených na čištění palubních desek a skel (ó, jak já ty vlhčené ubrousky miluju!) a pokaždé, když přijedu před školu dříve a musím čekat, očistím si palubku a dveře, příště zase skla a jiný den vyklepu koberečky… Na zadní sedačce mám permanentně (hezkou) deku, kterou vyklepu a je uklizeno!

 

Takže místo láteření, že jste jako vždy přijeli moc brzo, nebo že se děti loudají, můžete mít pocit z dobře vykonané práce!

A když už máte toto kolečko hotové, auto čisté a zase musíte čekat? Co takhle naučit se mezitím pár nových anglických slovíček? ;o)

Jak říkám – stačí pár minut a je hotovo!

 

A pak že je úklid dlouhá a těžká práce ;o)

Vaše Lenka z Umění úklidu

www.umeniuklidu.cz
info@umeniuklidu.cz
Já to ♥!
Lenka Tupcová (www.umeniuklidu.cz) tak miluje umění (ú)klidu, že si vymyslela tento projekt, aby se o svoje nadšení podělila s ostatními.

Stáhněte si zdarma můj e-book, kde se dozvíte víc:

 

Lze úklidem získat čas, peníze a lepší život?

e-book umění úklidu

Zdá se Vám, že jste zavaleni zbytečnostmi a nestíháte uklízet? Že úklid je těžká dřina, do které se Vám nechce?

Ukážu Vám, že úklid může být jednoduchý a zábavný! V prvním dílu Vás naučím dívat se na úklid jiným pohledem a začne Vás to bavit, slibuji.

V druhém dílu se do toho pustíme - uklidíme JEDNOU A DOST! A začnou se dít věci...