Funguje Vám propojení?

Jakmile si uklidíme, je čas na propojení *

Fajn, máme uklizeno, ale napadlo Vás někdy, co všechno se může stát POTOM?

Může to být fascinující – najednou je tu prostor, který je uspořádaný podle našich představ. Prostor, který je nám k dispozici a naprosto s námi souzní. Naprosto nám vyhovuje a je nám v něm fajn… PROPOJILI JSME SE.

Vidíte ty možnosti? Najednou už se nemusíme zabývat zbytečnostmi a máme obrovský prostor pro svoje další nápady, prostor pro nový nádech.

Ano, je fascinující pozorovat, kam nás toto souznění zavede. Propojíme se se svým novým prostorem a jsme plni energie a odhodlání. Odhodlání jít dál a dokázat zase něco dalšího.

Ne ve smyslu pořád si něco dokazovat, ale ve smyslu posouvání se ke zjednodušování a zklidňování. Ke vnímání sebe sama a svých blízkých. K propojování se se sebou a s nimi – právě v tomto prostoru. Krásném novém prostoru…

A pak začneme nádherně zářit a všem s námi bude dobře!

S láskou

Vaše Lenka z Umění úklidu. Já to ♥!

www.umeniuklidu.cz

info@umeniuklidu.cz

(c)quatria.cz 2021

Lenka Tupcová (www.umeniuklidu.cz) tak miluje umění (ú)klidu, že si vymyslela tento projekt, aby se o svoje nadšení podělila s ostatními.

Stáhněte si zdarma můj e-book, kde se dozvíte víc:

 

Lze úklidem získat čas, peníze a lepší život?

e-book umění úklidu

Zdá se Vám, že jste zavaleni zbytečnostmi a nestíháte uklízet? Že úklid je těžká dřina, do které se Vám nechce?

Ukážu Vám, že úklid může být jednoduchý a zábavný! V prvním dílu Vás naučím dívat se na úklid jiným pohledem a začne Vás to bavit, slibuji.

V druhém dílu se do toho pustíme - uklidíme JEDNOU A DOST! A začnou se dít věci...