1.906 oslovených za 1. rok. Děkuji!

Moji milí,

je to přesně rok, co jsem vytvořila stránky o vytváření prostoru pro nový nádech a radosti z uspořádaného života www.umeniuklidu.cz !

Bylo to přesně na Velikonoce 2017 ( ó, jak symbolické!) a nechce se mi věřit, že jsem za ten rok společně s Vámi dokázala tolik věcí!

Můj úplně první příspěvek ze mně vytryskl sám od sebe a myslím, že by byla škoda, kdyby zapadl –  přečíst si jej můžete zde 

Nejúspěšnější příspěvek blogu (na facebooku jej přečetlo 387 lidí) byl ten o tom, co může způsobit Jen jedna špatně položená věc

Naopak, jen 4 lidé našli odvahu přečíst si článek Peklo v koupelně – koupelnové předložky  Ani se nedivím, byl moc přísný…

Už rok s Vámi sdílím svou vášeň a pokouším se Vás nakazit svým nadšením pro jednoduché vytváření inspirativního prostředí, kde je Vám dobře…

Od prvního nadpisu přes grafiku, fotky až po poslední (růžové ;o) tlačítko všechno nastavuji a ladím sama jen pro Vás! Nemám žádného ajtíka, ani tým grafiků a analytiků… Jedeme v tom jenom Vy, moje rodina a já.

Když se mě zeptáte, proč to dělám, řeknu Vám, že proto, že mě to baví ;o)

A jen tak zkusmo jsem si spočítala, kolik z Vás jsem svými příspěvky oslovila – ke dnešnímu dni mi vyšlo úžasné číslo 1.906 a stále roste! Nemluvě o Vás, kteří jste si stáhli můj neplacený úvodní e-book. Děkuji!

Moc děkuji všem, kdo mě čtete (a neusínáte u toho) a hlavně všem mým věrným přátelům, kteří mi fandí a sledují mě (37 ♥). Děkuji také všem, kdo mi píšete a jste se mnou.

Je fajn vědět, že Vás mám!

Ještě jednou děkuji! 

Vaše Lenka z Umění úklidu

Já to ♥!

www.umeniuklidu.cz
quatria@quatria.cz

Lenka Tupcová (www.umeniuklidu.cz) tak miluje umění (ú)klidu, že si vymyslela tento projekt, aby se o svoje nadšení podělila s ostatními.

Stáhněte si zdarma můj e-book, kde se dozvíte víc:

 

Lze úklidem získat čas, peníze a lepší život?

e-book umění úklidu

Zdá se Vám, že jste zavaleni zbytečnostmi a nestíháte uklízet? Že úklid je těžká dřina, do které se Vám nechce?

Ukážu Vám, že úklid může být jednoduchý a zábavný! V prvním dílu Vás naučím dívat se na úklid jiným pohledem a začne Vás to bavit, slibuji.

V druhém dílu se do toho pustíme - uklidíme JEDNOU A DOST! A začnou se dít věci...